Hommeltocht Ouden Doel
Waar
PolderMAS
Wanneer
04/06/2023
Met onze jeugdige natuurvrienden van JNM Waasland gaan we tijdens de ‘Week van de Bij’ samen op zoek naar hommels. Op deze wandeling maken we kennis met onze pluizigste wilde bijen en leren we heel wat over hun levenswijze en relatie van bepaalde planten.
Dat ze een belangrijk bestuivend insect zijn weten jullie waarschijnlijk al, maar hedden jullie al van de Lang-tongen en kort-tongen gehoord? Ook leren we je hoe je de verschillende soorten hommels kan herkennen. De Steenhommel, Akkerhommel en Boomhommel zullen geen mysterie meer voor je zijn. en wie weet krijgen we zelfs zeldzame soorten al de indrukwekkende Rode koekoekshommel te zien!
We gaan op stap strekkende uit Ouden Doel, een gehuchtje dat gelegen is in het Grenspark Groot-Saeftinghe in wording, vlakbij de brakwaterschorren langsheen de Benedenschelde.
Deze activiteit is voor jongeren van 7-26 jaar, ouders en begeleiders zijn ook welkom.
Zondag 4 juni: 9u30 – 12u30
Inschrijving:
https://www.natuurpunt.be/hommeltocht-ouden-doel
Meer informatie over Hommels:
Waar
Ouden Doel-Dijk 13
9130 Beveren